Świąteczna atmosfera w przedszkolu

Święta Bożego Narodzenia to najpiękniejszy okres roku kalendarzowego. Dla wielu jest to czas wspólnego przebywania, kolędowania i składania życzeń najbliższym. Magia zbliżających się świąt widoczna była podczas grudniowych zajęć w naszym przedszkolu. Przedszkolaki uczyły się kolęd i śpiewały je podczas uroczystych, grupowych Wigilii. Dzieci wspólnie z nauczycielkami wykonywały prace plastyczne o tematyce świątecznej, piekły pierniki, dekorowały swoje sale, ubierały choinki. Bardzo chętnie śpiewały piosenki o tematyce świątecznej i bawiły się podczas zabaw ruchowych. Wszystkie nasze działania upłynęły w cudownej świątecznej atmosferze, pełnej ciepła i radości. Więc teraz tylko Wesołych Świąt!!!