Mikołaj z wizytą u przedszkolaków

Dzień 6 grudnia to dzień szczególny dla dzieci, właśnie w tym dniu wszystkie dzieci czekają na Świętego Mikołaja. Już od samego rana w naszym przedszkolu słychać było piosenki o Mikołaju oraz rozmowy między dziećmi: „Ciekawe czy Mikołaj do nas dzisiaj przyjedzie”?.  I przyjechał, odwiedził dzieci z grupy :Krasnoludki, Pajacyki, Misie oraz Skrzaty.Dzieci przywitały wyjątkowego gościa piosenkami i tańcem, zaś Skrzaty przygotowały dla Mikołaja prezent-wręczyły  portret Świętego Mikołaja . Mikołaj bardzo spieszył się do innych dzieci więc Smerfom zostawił ślady, listy i ukryte prezenty gdzieś na terenie przedszkola. Dzieci dzielnie rozwiązywały zadania i zagadki pozostawione przez Mikołaja. Poruszając się wg. wskazówek, przedszkolaki sprawnie odnalazły prezenty. Cała zabawa dostarczyła dzieciom wiele radości. Dziękujemy Święty Mikołaju i zapraszamy za rok!