Wizyta Policjanta w przedszkolu

W dniu 20.09.2017 obchodzony jest Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. W naszym przedszkolu połączony został z tematyką dotyczącą  bezpieczeństwa na drodze. W tym dniu zaszczycił nas swoją obecnością Policjant z Komendy Wojewódzkiej w Radomiu; który przybliżył dzieciom tematykę bezpieczeństwa na drodze w oparciu o pogadankę oraz prezentację z  wykorzystaniem tablicy multimedialnej. W ramach kampanii „Jesteś widoczny, jesteś bezpieczny!” Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego przekazał dla dzieci zestawy elementów odblaskowych. Dzieci były zadowolone ze spotkania, chętnie odpowiadały na pytania. Wychowankowie pięknie zrewanżowali się za możliwość poznania specyfiki pracy policjanta oraz cenne wskazówki dotyczące bezpieczeństwa; wręczyły podziękowania dla gości oraz  podarowały prace plastyczne przedstawiające policjanta.