Projekt edukacyjny

Necio.pl to projekt edukacyjny skierowany do dzieci w wieku 4-6 lat, poświęcony bezpiecznemu korzystaniu z internetu. Prowadzony jest przez Fundację Dajemy Dzieciom Siłę we współpracy z Fundacją Orange w ramach programu Komisji Europejskiej Safer Internet. Na potrzeby projektu powstał serwis internetowy zawierający animacje, gry oraz piosenki tłumaczące najmłodszym zasady bezpiecznego korzystania z sieci. Korzystając z serwisu Necio.pl, dzieci dowiedzą się, czym jest internet, jak komunikować się z innymi, używać poczty e-mail, wybierać bezpieczne strony www. Rodzice, odkrywając wspólnie z dzieckiem wirtualny świat, dowiedzą się, jak zadbać o bezpieczeństwo swoich pociech. Zapraszamy do korzystania z programu klikając  w poniższy link i życzymy wspaniałej zabawy!
Znalezione obrazy dla zapytania przedszkolaki grafika

Projekt edukacyjny  http://necio.pl/