Zobacz obraz źródłowy
Z przyjemnością informujemy, że konkurs na Najpiękniejszą Ozdobę Wielkanocną został rozstrzygnięty. Komisja konkursowa z pośród dostarczonych i nadesłanych prac wyłoniła trzy miejsca i wyróżnienia w każdej grupie wiekowej. W kategorii 3 i 4 latków nagrody otrzymują:
1. Nikola W. z PP nr 7
2. Maria M. z PP nr 8
3. Julia Rz. z PP nr 9
Wyróżnienia otrzymują:
Hanna Z. z PP nr 5, Adrianna W. z PP nr 5.
W kategorii wiekowej dzieci 5 i 6 letnich nagrodzeni zostają:
1. Zuzanna G. z PP nr 10
2. Laila D. z PP nr 11
3. Zuzanna Z. z PP nr 25
Wyróżnienia otrzymują: Hanna R. z PP nr 5, Ignacy P. z PP nr 10 Gratulujemy zwycięzcom. Nagrody i dyplomy będzie można odebrać w placówce Organizatora od 25 kwietnia 2022r. Podczas oceny prac konkursowych komisja brała pod uwagę: 1) zgodność pracy z tematyką konkursu, 2) oryginalność i kreatywność w ujęciu tematu, 3) sposób ujęcia tematu, 4) walory artystyczne m.in. kompozycja, kolorystyka, technika wykonania. Serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom za udział w konkursie, a także rodzicom i nauczycielom za zaangażowanie i poświęcony czas. Zapraszamy serdecznie do kolejnej edycji konkursu, która odbędzie się na jesieni.