Cała Polska Czyta Dzieciom w gr Krasnoludki

W grupie I ,,Krasnoludki" gościliśmy mamę Lenki, która w ramach akcji ,,Cała Polska czyta dzieciom" przybyła do naszej grupy, aby poczytać przedszkolakom. Pani Edyta bardzo się do spotkania przygotowała, najpierw przeczytała bajkę ,,Kot w Butach", która była bogato ilustrowana, co wpłynęło na duże zainteresowanie dzieci bajeczką. Następnie Pani Edyta zaprezentowała dzieciom kilka książeczek z repertuaru dziecięcego i przeczytała te, które dzieci same wybrały. W czytanie wiersza J. Brzechwy ,,Katar" włączyły się dzieci dopowiadając powtarzający się wers ,,a-psik!" co sprawiło im dużo radości. Na zakończenie spotkania dzieci wręczyły gościowi przygotowaną w ranku wspólnie z nauczycielką laurkę. Dziękujemy i zachęcamy kolejnych rodziców do czytania w następnych miesiącach.