AKCJA ZBIERANIA NAKRĘTEK

Jesteśmy Stowarzyszeniem "Budujemy Przystań" w Radomiu, uczymy niemówiące dzieci mówić. Jako liderzy w komunikacji dla osób z niepełnosprawnościami stosujemy szereg innowacyjnych metod terapeutycznych, którymi przepracowaliśmy już tysiące godzin z naszymi uczniami. Dzięki naszej 10 letniej działalności nauczyliśmy już 120 dzieci komunikować się z rodzicami, rówieśnikami i społeczeństwem. Jako jedyni w Polsce organizujemy ogólnopolski Przegląd recytatorski dla osób niemówiących.  Zwracamy się do Państwa z prośbą o włączenie się w naszą akcję „Mamy chętkę na zakrętkę”. Od kilku lat zbieramy plastikowe nakrętki, które stanowią finansowe wsparcie naszych działań, m.in. utrzymanie przystaniowego busa, który wozi naszych uczniów na wycieczki, jak również zakup roślin na zajęcia hortiterapi.

Drodzy Rodzice!

Nasze przedszkole włącza się do akcji zbierania nakrętek, dlatego zachęcamy was oraz wasze pociechy do przynoszenia zebranych nakrętek do przedszkola! Nakrętki przekazujemy nauczycielom z grupy "Bajkoludki", natomiast w oddziałach przedszkolych w Szkole

Podstawowej nr 17 zbiórka jest prowadzona w grupach: Żabki oraz Motylki

Będzie nam niezmiernie miło jeśli przyłączą się Państwo do naszej akcji.