KONKURS MIĘDZYPRZEDSZKOLNY

Wyniki konkursu „Najpiękniejsza Ozdoba Wielkanocna”

Z przyjemnością informujemy, że konkurs na Najpiękniejszą Ozdobę Wielkanocną został rozstrzygnięty.

Podczas oceny prac konkursowych komisja konkursowa brała pod uwagę :

·         Zgodność pracy z tematyką konkursu

·         Oryginalność  i kreatywność w ujęciu tematu,

·         Sposób ujęcia tematu,

·         Walory artystyczne, m.in. kompozycja, kolorystyka, technika wykonania.

Z nadesłanych prac wyłoniono zwycięzców:

Ø  w kategorii wiekowej dzieci 3 – 4 letnich:

1.       Franciszek P., PP nr 7

2.       Jagoda K., PP nr 9

3.       Helena P., PP nr 9

Wyróżnienia otrzymują: Blanka P. z PP nr 20, Filip W. z PP nr 16, Helena W. z PP nr 6

Ø  W kategorii wiekowej  dzieci 5 – 6 letnich:

1.       Zosia i Oliwia S., PP nr 9

2.       Julian R., PP nr 16

3.       Łucja T., PP nr 11

Wyróżnienia otrzymują: Ignacy S. z PP nr 24, Julia G. z PP nr 15,  Katarzyna W. z  PP nr 8

Zwycięzcom GRATULUJEMY!!!

Serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom za udział w konkursie, a także rodzicom i nauczycielom za zaangażowanie i poświęcony czas.

Nagrody i dyplomy dla wyróżnionych dzieci dostarczymy do placówek po zniesieniu obostrzeń związanych z pandemią Covid-19, natomiast pozostałe dyplomy za udział w konkursie prześlemy drogą mailową na adresy, z których nadesłano prace.