Pasowanie na przedszkolaka

Dnia 27.10.2017r  w grupie Krasnoludków i Pajacyków odbyło się „Pasowanie na przedszkolaka".To pierwsza wyjątkowa uroczystość w życiu dzieci, które we wrześniu tego roku po raz pierwszy rozpoczęły swoją przygodę z przedszkolem. Dla najmłodszych było to ogromne przeżycie, ale trzymały się bardzo dzielnie. Z uśmiechami na twarzach recytowały wierszyki i śpiewały piosenki otrzymując od rodziców  gromkie brawa. Po złożeniu przez dzieci uroczystej przysięgi Pani Dyrektor za pomocą „czarodziejskiego ołówka"  dokonała uroczystego aktu pasowania. Nie zabrakło dyplomów i prezentów dla każdego przedszkolaka. Na pewno był to niezapomniany dzień, pełen emocji i miłych wrażeń zarówno dla dzieci, rodziców jak i nauczycielek.