Wizyta Policjantki w przedszkolu

Dnia 20.09 obchodzony jest Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. W naszym przedszkolu został połączony z tematyką dotyczącą bezpieczeństwa na drodze. Zgromadzonych przedszkolaków zaszczyciła swoją obecnością pani policjantka z Komendy Miejskiej Policji w Radomiu. Po krótkiej pogadance dotyczącej bezpieczeństwa oraz prezentacji multimedialnej został rozstrzygnięty konkurs plastyczny " Bezpieczny przedszkolak to Ja" - wszystkie dzieci biorące udział zostały obdarowane pięknymi zestawami kasków i elementów odblaskowych podarowanych przez Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego Radomiu. Wychowankowie zrewanżowali się wręczając podziękowania.